Ursa Sky już w sprzedaży

Ursa Sky to czwarty etap osiedla mieszkaniowego Ursa, który wspólnie realizują firmy Unidevelopment SA oraz CPD SA. Projekt powstaje na terenie warszawskiej dzielnicy Ursus, w bezpośrednim sąsiedztwie ukończonych już wcześniej inwestycji Ursa Smart City i Ursa Park oraz obecnie realizowanego Ursa Home. Teraz do sprzedaży trafiły kolejne 183 lokale mieszkalne oraz 9 lokali handlowo-usługowych.

Ursus to młoda i prężnie rozwijająca się dzielnica Warszawy. Jej mieszkańcy mają dostęp do nowoczesnych terenów rekreacyjnych, w tym przyjaznych parków miejskich oraz rozbudowanego zaplecza edukacyjnego, handlowego i rozrywkowego. W samym sercu Ursusa, na terenach pofabrycznych, powstaje Ursa Sky czwarty etap projektu Ursa, realizowanego przez firmy  Unidevelopment SA oraz CPD SA. Obszar, na którym dawniej znajdowały się zakłady „Ursus”, staje się tętniącym życiem i przyjaznym terenem miejskim.

Ursa Sky docelowo tworzyć będą dwa budynki. W pierwszym z nich, który obecnie jest w sprzedaży, powstaną 183 mieszkania o wielkości od 32 do 102 m2 oraz 9 lokali usługowych.  W ofercie mamy lokale o zróżnicowanych powierzchniach i układach – od dwu- po czteropokojowe. Szczególnie atrakcyjne będą lokale na najwyższych piętrach, do których przynależą przestronne tarasy – mówi Barbara Kunicka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Unidevelopment SA.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom stosowanym przez dewelopera, klienci mają możliwość zarezerwowania mieszkania, a następnie podpisania umowy rezerwacyjnej online. Wizualizację konkretnego lokalu, budynku oraz planowanego terenu osiedla można zobaczyć za pośrednictwem wirtualnej makiety 3D dostępnej w biurze sprzedaży oraz na stronie internetowej inwestycji.

Na Osiedlu Ursa znajdują się także nowocześnie zaprojektowane strefy rekreacyjne. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach powstanie plac zabaw wraz z małym planetarium, które poprzez zabawę zachęca do nauki. Ci nieco starsi będą mieli do dyspozycji wygodne przestrzenie sprzyjające wypoczynkowi, wyposażone w ławki oraz leżaki.   

Okolica inwestycji Ursa Sky sprzyja wypoczynkowi i rekreacji na świeżym powietrzu. W promieniu ok. 15 minut spacerem znajdują się Park Archera, Czechowicki, Hassów oraz niedawno otwarty EKOpark, do budowy którego zostały wykorzystane materiały z recyklingu. W każdym z nich znajdują się place zabaw oraz siłownie outdoorowe. W Parku Czechowickim odbywają się także cykliczne wydarzenia, takie jak kino plenerowe, koncerty, spektakle i wiele innych, które mogą urozmaicić czas spędzany z dziećmi oraz stać się doskonałym pretekstem do spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Niedaleko znajduje się również Plażówka Ursus (czyli restauracja na plaży, która wieczorem zamienia się w klubokawiarnię), legendarny już Dom Kultury ARSUS oraz centrum handlowe Factory.

– Lokalizacja osiedla w samym sercu dzielnicy z pewnością ułatwi jego mieszkańcom korzystanie z bogatej oferty kulturalno-rozrywkowej, kierowanej do osób w każdym wieku. Jednocześnie ze względu na spokojny charakter Ursusa i dużą liczbę okolicznych parków, zapewni miejsce do relaksu i wypoczynku. Jest to niewątpliwy atut tej inwestycji – dodaje Barbara Kunicka.

Ursa Sky znajdzie się w pobliżu stacji SKM, dzięki czemu przyszli mieszkańcy będą mogli dojechać do centrum miasta w kilkanaście minut. W pobliżu są także przystanki ponad 10 linii autobusowych oraz coś dla amatorów sportu – liczne trasy rowerowe. Osoby zmotoryzowane mają zapewnione dogodne połączenie z obwodnicą Warszawy, do której dojazd zajmuje zaledwie 5 minut.

Zakończenie realizacji Ursa Sky zostało zaplanowane na IV kwartał 2021 r. Autorem projektu jest grupa HRA Architekci, a jego generalnym wykonawcą notowana na giełdzie firma Unibep. Ceny mieszkań zaczynają się od 6830,00 zł za m².

Osoby zainteresowane dodatkowymi usługami, mogą skorzystać z dostępu do bezpłatnej obsługi kredytowej oraz opcji odpłatnej oferty wykończenia mieszkań pod klucz. Więcej informacji na ten temat dostępnych jest w biurze sprzedaży znajdującym się przy ul. Hennela 10 oraz na stronie www.ursasky.pl.