ROBYG – czwarty etap Royal Residence w sprzedaży

146 mieszkań na warszawskim Wilanowie z dużymi ogródkami i tarasami

Grupa ROBYG wprowadziła do sprzedaży czwarty etap osiedla Royal Residence na warszawskim Wilanowie. Inwestycja posiada prawomocne pozowlenie na budowę. W ofercie jest 146 mieszkań od 1 do 5 pokoi, o metrażach od 26 do 137m2, z tarasami do ok 100 m2 lub ogródkami do 130 m2. Na osiedlu będą zainstalowane panele fotowoltaiczne zasilające w energię części wspólne, oświetlenie LED, zaprojektowano także atrakcyjne tereny zielone. Osiedle będzie ogrodzone, zapewnione będzie bezpieczeństwo, ochrona i monitoring. Między budynkami zaplanowano strefę zieleni pełną bujnej, różnorodnej roślinności skomponowanej m.in. z łąki kwietnej – tak ważnej zwłaszcza dziś dla ekologicznej harmonii i bioróżnorodności. Znajdzie się tu także plac zabaw dla dzieci, wewnętrzna strefa fitness z sauną i miejsca relaksu dla dorosłych. Ścieżki spacerowe, rowerowe i elementy małej architektury dopełnią całości.

Osiedle jest malowniczo zlokalizowane w wyjątkowo atrakcyjnej części Wilanowa. Łącznie powstanie tu blisko 1200 lokali, w otulinie zieleni parkowej z towarzyszącymi strefami usługowymi i pasażem handlowym. Wszystkie mieszkania będą wyposażone w Smart House firmy Keemple. W bezpośrednim sąsiedztwie budynków zachowana zostanie w dużym stopniu naturalna zieleń parkowa, bez absolutnie żadnej ingerencji dewelopera. To całkowicie nowy projekt realizowany z ukłonem w stronę ESG – znajdą się tu wszystkie najnowsze elementy eco w standardzie. Ponadto ROBYG zainstaluje stacje ładowania samochodów elektrycznych.

„Wilanów jest bardzo popularną i pożądaną dzielnicą – mieszkanie tu jest komfortowe, a komunikacja z innymi dzielnicami wyjątkowo dogodna. Dlatego sprzedaż mieszkań w tej inwestycji realizujemy bardzo szybko – już teraz w sprzedaży mamy czwarty etap i planujemy kolejne. Cały czas wprowadzamy nowe inwestycje zgodnie z naszym planem, wszystkie budowy Grupy ROBYG są prowadzone zgodnie z harmonogramami. Staramy się utrzymywać stabilną i płynną działalność zarówno w zakresie budowy, jak i sprzedaży mieszkań. Szukamy gruntów w różnych lokalizacjach i nie wykluczamy wejścia do nowych miast. Jednak od 2022 roku zmieniliśmy strategię – w związku z pozyskaniem nowego właściciela i strategicznego partnera – Tag Immobilien. Naszym celem jest posiadanie 20.000 mieszkań do wynajęcia do końca 2027 roku i równolegle planujemy dalszą sprzedaż mieszkań na poziomie 2500 mieszkań rocznie. Na pewno bardzo ważne będą działania rządu wspierające przyszłych kredytobiorców – nie tylko pod względem wkładu własnego. Warto opracować szerszy pakiet skierowany do osób, które chciałby zaciągnąć kredyt – na przykład zaoferować pewnym grupom osób preferencyjne kredyty udzielane przez banki państwowe, które powinny wspierać swoich obywateli. To bardzo ważne, aby Polacy mogli w sposób odpowiedzialny budować swoją przyszłość – a posiadanie mieszkania determinuje w dużej mierze decyzje rodzinne, a więc wpływa bezpośrednio na demografię” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w Grupie ROBYG.

W Royal Residence wszystkie lokale w standardzie, bez dodatkowych kosztów, zostaną wyposażone w system Smart House firmy Keemple – który podnosi komfort i bezpieczeństwo użytkowania oraz umożliwia obniżenie kosztów eksploatacyjnych nawet o 30%. Jest to obecnie jedno z ważniejszych oczekiwań, jakie klienci mają wobec infrastruktury mieszkaniowej – ekologiczne rozwiązania wspierające oszczędzanie i pozytywne dla klimatu są kluczowym elementem strategii zrównoważonego rozwoju ROBYG.

Royal Residence – to enklawa nowoczesnych, 4 piętrowych budynków, zaprojektowanych z myślą o najbardziej wyrafinowanych gustach. Rezydencja swoją architekturą doskonale wpisuje się w charakter prestiżowej dzielnicy, jaką jest Wilanów:

·        Funkcjonalne mieszkania od 25 m2 oraz apartamenty do 160 m2 na najwyższych kondygnacjach z przestronnymi tarasami, a także lokale usługowe na parterach budynków

·        Atrakcyjne, duże tarasy, loggie, balkony i zaaranżowane ogródki

·        Eleganckie elewacje w stonowanej kolorystyce z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów

·        Wewnętrzny dziedziniec zaaranżowany zielenią z placem zabaw dla dzieci

·        Indywidualnie zaprojektowane, eleganckie 2 kondygnacyjne lobby wejściowe z portierem

·        Wewnętrzna strefa fitness wraz z sauną dla mieszkańców osiedla

·        Stacje ładowania samochodów elektrycznych

Miasteczko Wilanów to jedna z najbezpieczniejszych dzielnic Warszawy. Jest pięknie położone – w pobliżu znajduje się Pałac i park w Wilanowie, Park Natolin, Ogród Botaniczny i Plaża Zawady. Jest także samowystarczalne – zaletą jest duża dostępność sklepów, restauracji i kawiarni, salonów kosmetycznych czy fryzjerów. Wilanów jest także atrakcyjny dla rodzin – są tu liczne place zabaw, klubiki dla dzieci, przedszkola, szkoły, przychodnie lekarskie i punkty usługowe. To też miejsce idealne dla osób aktywnych, które mają do dyspozycji siłownie plenerowe, ścieżki biegowe i rowerowe oraz pole golfowe.

Wilanów jest oddalony od centrum tylko o 10 km, miasteczko jest zadbane i estetyczne – wyróżnia je spójna architektura, brak reklam na ulicach i liczne tereny zielone. Dzielnica nadal dynamicznie się rozwija – w planach jest szybki tramwaj i ogromne centrum handlowo-rozrywkowe.