Bartycka 49 Apartamenty – prestiżowe osiedle o kameralnej zabudowie na Dolnym Mokotowie

ATAL – ogólnopolski deweloper – uruchomił sprzedaż w warszawskiej inwestycji – Bartycka 49 Apartamenty. Kameralny kompleks mieszkaniowy powstaje na Dolnym Mokotowie, przy ul. Bartyckiej. Lokalizacja nieopodal Łazienek Królewskich i Kopca Powstania Warszawskiego oraz w niedalekiej odległości od centrum miasta czyni z tej inwestycji doskonałą propozycję dla osób ceniących miejski styl życia w spokojnym otoczeniu natury. W ofercie jest 79 mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach, w tym także dwupoziomowe apartamenty. Ceny za mkw. zaczynają się od 10 400 złotych brutto.

Bartycka 49 Apartamenty powstaje Dolnym Mokotowie, w spokojnej i cichej okolicy.  Inwestycja odpowiada na potrzeby najbardziej wymagających mieszkańców. Łączy w sobie atrakcyjną lokalizację, wysoki standard wykończenia oraz zróżnicowaną ofertę mieszkaniową. W trzypiętrowym budynku powstanie 79 mieszkań jedno- oraz dwupoziomowych o powierzchniach od 40 do 138 mkw. Będą to lokale o zróżnicowanych układach – funkcjonalne dwu- i trzypokojowe mieszkania oraz cztero-, pięcio- i sześciopokojowe apartamenty. Do każdego z mieszkań przynależeć będzie balkon, przestronny taras lub – w przypadku parterowych lokali – prywatny ogródek. Z myślą o zmotoryzowanych zaplanowano 70 miejsc postojowych w garażu podziemnym – w tym 8 miejsc rodzinnych – oraz miejsca postojowe naziemne, a także 32 boksy na rowery zapewniające przyszłym nabywcom dodatkową przestrzeń do przechowywania.

Lokalizacja w jednej z najatrakcyjniejszych i jednocześnie doskonale skomunikowanej dzielnicy miasta, wysoki standard, kameralna zabudowa oraz konkurencyjne ceny sprawiają, że Bartycka 49 Apartamenty to jedna z ciekawszych propozycji na rynku pierwotnym Warszawy. Projekt przypadnie do gustu ludziom aktywnym, żyjących w rytmie miasta i jednocześnie ceniącym sobie relaks wśród zieleni najpiękniejszych warszawskich parków i terenów rekreacyjnych mówi Angelika Kliś, Dyrektor Zarządzająca ds. Sprzedaży i Marketingu w ATAL.

Bartycka 49 Apartamenty zaprojektowano z dbałością o detale i wysoką jakość materiałów. Przemyślana i funkcjonalna architektura stworzy komfortową przestrzeń dla przyszłych mieszkańców. Ustawne układy i przestronne pomieszczenia są łatwe w aranżacji i będą wysoce komfortowe w użytkowaniu. Dwukondygnacyjne apartamenty pozwolą na oddzielenie strefy dziennej od sypialnianej. Duże okna zapewnią mnóstwo światła, a przeszklone tarasy i balkony umożliwią urządzenie strefy wypoczynkowej. Do dyspozycji mieszkańców będą także trzy wózkownie. Dla pełnej wygody i bezpieczeństwa mieszkańców apartamentowiec zostanie wyposażony w całodobowy monitoring. Inwestycja zostanie przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Bartycka 49 Apartamenty łączy w sobie walory życia w pobliżu centrum miasta i jednocześnie w otoczeniu parków i terenów rekreacyjnych. Spokojne i zielone osiedle Czerniaków na Dolnym Mokotowie jest dobrze skomunikowane z Śródmieściem i innymi dzielnicami, a także bogate w niezbędną na co dzień infrastrukturę. Inwestycja położona jest nieopodal Kopca Powstania Warszawskiego i okalającego go Parku Akcji „Burza”. Blisko jest też stąd do Łazienek Królewskich. W pobliżu znajdują się sklepy, kawiarnie i restauracje, a także punkty usługowe, placówki medyczne i oświatowe. Można stąd szybko dotrzeć do innych dzielnic miasta – zarówno własnym samochodem, jak i komunikacją miejską m.in. dzięki pobliskiej stacji metra (Pole Mokotowskie).

Na warszawskie portfolio dewelopera – poza projektem Bartycka 49 Apartamenty – składa się szereg inwestycji. Trwa sprzedaż mieszkań w inwestycji Nowa Grochowska powstającejna Pradze Południe, nieopodal ulic Grochowskiej i Ostrobramskiej. W tym projekcie dostępne są zarówno mieszkania, jak i lokale inwestycyjne. W sprzedaży są także mieszkania na kameralnym osiedlu Apartamenty Ostródzka, które zlokalizowane jest na Białołęce, przy ul. Ostródzkiej. W ofercie są także ostatnie wolne mieszkania w wieloetapowej inwestycji Osiedle Warszawa powstającej w pobliżu Alei Jerozolimskich i Parku ze Stawami Cietrzewia.

Planowany termin oddania do użytkowania Bartycka 49 Apartamenty to III kwartał 2022 r. Za projekt osiedla odpowiada biuro projektowe PDV ARCHITEKCI. Więcej informacji na www.bartycka49.pl