O nas

Witamy w Gazecie Mieszkaniowej!

Gazeta Mieszkaniowa to portal poświęcony rynkowi mieszkaniowemu największych polskich miast. Interesuje nas pierwotny i wtórny rynek mieszkań i domów, a także wszystkie aspekty związane z zarządzaniem nieruchomościami mieszkaniowymi i korzystaniem z nich. Publikujemy artykuły, analizy i opinie o rynku nieruchomości, a także o funkcjonowaniu budynków deweloperskich, komunalnych, wspólnotowych i spółdzielczych.

Wydajemy cotygodniowy, bezpłatny newsletter z najważniejszymi aktualnościami.

Jesteśmy stałym patronem medialnym targów mieszkaniowych organizowanych w całej Polsce przez Nowy Adres i Murator EXPO. Na imprezy targowe (wiosną i jesienią) wydajemy drukowaną wersję gazety – format A3, papier kredowy – która jest dystrybuowana wśród gości targowych.

Czytelnikami serwisu są wyłącznie osoby zainteresowane rynkiem mieszkaniowym: planujące kupno, sprzedaż, wynajem czy remont mieszkania lub domu, jak i chcące poszerzyć swoją wiedzę na temat zarządzania lub korzystania z nieruchomości. Nasi Czytelnicy to zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje z branży mieszkaniowej.

ZAPRASZAMY DO LEKTURY I WSPÓŁPRACY!