Nova Stoczniova coraz bliżej końca

Do końca października w inwestycji przy ulicy Stoczniowej i Masztowej we Wrocławiu ukończone będą elewacje. Rozpoczęły się także prace nad zagospodarowaniem terenu.

Za około dwa tygodnie gotowe będą tynki i posadzki, natomiast elewacja – do końca października. W tym miesiącu będziemy także montować grzejniki i drzwi zewnętrzne do mieszkań – opowiada Jakub Orski z biura sprzedaży dewelopera WPBM „Mój Dom” S.A. Jak dodaje: – Obecnie rozpoczęły się prace nad zagospodarowaniem terenu. Do mieszkań na parterze będą przynależeć ogródki – niektóre z nich mają powierzchnię nawet 90 metrów kwadratowych.

Osiedle będzie liczyć 96 mieszkań od 39 do 85 metrów kwadratowych. W ramach inwestycji powstaje pięć trzykondygnacyjnych budynków. Każdy z nich został usytuowany na działce w taki sposób, aby zapewnić optymalne nasłonecznienie mieszkań. Na parterze zaprojektowano wielostanowiskowe garaże. 

Nova Stoczniova mieści się na wrocławskim Zakrzowie. W jej pobliżu znajdują się liczne tereny zielone: Park Pawłowicki, Las Zakrzowski, Las Sołtysowicki i Jezioro Pawłowickie, a także szkoły, przedszkola czy centrum handlowe. Ceny mieszkań zaczynają się od 6684 zł za metr kwadratowy. Ukończenie inwestycji planowane jest na I kwartał 2021 roku.