Rusza sprzedaż mieszkań w kompleksie Źródlana 31 Residence

ATAL, ogólnopolski deweloper, rozpoczyna sprzedaż mieszkań w kompleksie Źródlana 31 Residence (budynek A) w Piotrkowie Trybunalskim. Jest to jedyna inwestycja spółki w tym mieście. Spółka kontynuuje strategię koncentrowania się na siedmiu największych aglomeracjach w Polsce. 

Źródlana 31 Residence dołączyła do portfolio spółki po tym, gdy została pozyskana od lokalnego, rzetelnego dewelopera.

Jest to projekt przeznaczony dla wymagających klientów. Kompleks charakteryzuje się atrakcyjną architekturą, wysokiej jakości rozwiązaniami technologicznymi oraz energooszczędną technologią. Znajduje się w spokojnej lokalizacji, z łatwym dostępem do centrum miasta. Część mieszkań została zarezerwowana jeszcze przed tym jak zaangażowaliśmy się w ten projekt. Podtrzymujemy, że klienci, którzy zawarli umowę rezerwacyjną mogą się czuć spokojni, gdyż będziemy kontynuować relację wypracowaną z poprzednim deweloperem – mówi Angelika Kliś, Członek Zarządu ATAL S.A.  

Ceny mieszczą się w granicach 6 800 – 7 300 za metr kwadratowy, a biuro sprzedaży jest zlokalizowane w piotrkowskim lokalu, przy ul. Kostromskiej 49e. ATAL oferuje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz oraz pomoc przy finansowaniu zakupu. Planowany termin przekazania inwestycji do użytkowania to drugi kwartał 2024.  

Źródlana 31 Residence obejmie dwa budynki, w których zaprojektowano odpowiednio 54 i 87 mieszkań. Teraz do sprzedaży trafia ten pierwszy. Przeważają lokale trzypokojowe, ale w ofercie znajdują się także dwu-, cztero-, a także pięciopokojowe (pięciopokojowe dostępne będą tylko w budynku B). Zróżnicowany metraż – od 34 do 105 m2 (w budynku A od 37 do 90 m2) –  sprawi, że każdy nabywca znajdzie przestrzeń dopasowaną do swoich potrzeb. Większość mieszkań posiadać będzie duże balkony, a te położone na najwyższych kondygnacjach, tarasy. Natomiast do lokali usytuowanych na parterze przynależeć będą ogródki. Budynki wyposażone będą w ciekawe rozwiązania, takie jak wentylacja mechaniczna, ogrzewanie podłogowe, czy też cichobieżne windy. Na terenie inwestycji znajdzie się też sporo zieleni i miejsc rekreacji – ławki, siedziska, stoliki, czy też plac zabaw. Ponadto, do dyspozycji zmotoryzowanych mieszkańców będzie 141 miejsc parkingowych w garażu podziemnym, a także 16 miejsc na parkingu naziemnym.

Architektura osiedla utrzymana zostanie w stylistyce modernistycznej, dopasowanej do okolicznej zabudowy. W bryłach budynków dominować będzie biel z akcentami w odcieniach ciemnej szarości oraz imitującymi drewno. Za projekt odpowiedzialne jest biuro Archymetria z Poznania, z ponad 20 letnim doświadczeniem w projektowaniu budynków wielorodzinnych.

Kompleks powstanie w nowoczesnej części Piotrkowa Trybunalskiego, obok ulicy Modrzewskiego, niedaleko Galerii Focus Mall i innych kluczowych obiektów handlowo-usługowych. Do Łodzi, w której funkcjonuje filia ATAL i która będzie prowadzić inwestycję w Piotrkowie Trybunalskim, jest zaledwie 40 minut samochodem.

Więcej informacji na: www.zrodlana31.pl 


  ATAL S.A. (www.atal.pl) to czołowy polski deweloper z bogatym, 30-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Spółka realizuje inwestycje w trzech sektorach – mieszkaniowym, komercyjnym oraz w segmencie apartamentów inwestycyjnych. Założycielem i właścicielem ATAL jest Zbigniew Juroszek. W aktualnej ofercie znajdują się inwestycje deweloperskie realizowane w aglomeracji śląskiej, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, Trójmieście i Poznaniu. Wynikami sprzedaży ATAL zapewnia sobie czołową pozycję wśród największych przedsiębiorstw w branży. ATAL jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. W 2013 roku obligacje spółki zadebiutowały na rynku Catalyst, a od 2015 roku akc