Kolejny etap warszawskiego osiedla Nowy Targówek już w sprzedaży

Dotychczas sprzedanych i przekazanych zostało ponad 500 mieszkań w ramach czterech etapów osiedla Nowy Targówek, realizowanego przez ogólnopolskiego dewelopera, ATAL. Teraz do sprzedaży trafi etap piąty, liczący 70 lokali. Planowany termin oddania tej inwestycji do użytkowania to II kwartał 2024, a ceny za metr kwadratowy mieścić się będą w przedziale od 12 050 do 13 200 zł.

Na warszawskim Targówku, przy ul. Płosa, ATAL tworzy duży kwartał mieszkalny, który powstaje w kilku etapach. Pierwsze cztery, liczące łącznie 523 funkcjonalne mieszkania, zostały w pełni wyprzedane. Do wszystkich przynależy taras lub balkon, a na parterze zaprojektowano prywatne ogródki. Ponadto w ofercie było też 157 lokali inwestycyjnych oraz 10 usługowych w ramach inwestycji Nowy Targówek Lokale Inwestycyjne i również w tym przypadku wszystkie znalazły swoich nabywców.

W ramach V etapu zaplanowano 70 mieszkań, o zróżnicowanych układach od 2 do 5 pokoi i powierzchni od 35 do 96 mkw, a także 3 lokale usługowe. W podziemnej hali garażowej zaprojektowano miejsca dla 89 samochodów, a rowerzyści będą mogli skorzystać z rowerowni oraz boksów na rowery.

Osiedle Nowy Targówek cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Wcześniejsze etapy zostały szybko wyprzedane, więc mamy nadzieję, że również i ten spotka się z dobrym odbiorem. Klientom przypadły do gustu przede wszystkim ciekawa architektura, zielona przestrzeń wspólna, spokojna okolica oraz dobra lokalizacja, z przebiegającą nieopodal nową linią metra – mówi Angelika Kliś, Członek Zarządu ATAL S.A.  

W procesie projektowania Nowego Targówka wykorzystano barwy natury, a nowoczesnego wyglądu elewacji dodają minimalistyczne wykończenia z elementami aluminium. Atrakcyjnie zaaranżowana jest również przestrzeń wspólna, która zachęca do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Uwzględnia ona m.in. chodniki, ławki, plac zabaw i tereny zielone.

W niedalekiej odległości od kompleksu znajduje się klika dużych sklepów oraz centrów handlowych, a rozbudowana sieć komunikacji miejskiej zapewni możliwość szybkiego przemieszczania się po mieście. W sąsiedztwie osiedla funkcjonuje druga linia metra – przystanek Trocka.

Warszawa jest jednym z kluczowych rynków dla ATAL. Deweloper wybudował w stolicy szereg inwestycji. Obecnie, na Dolnym Mokotowie, nieopodal Łazienek Królewskich i Kopca Powstania Warszawskiego, powstaje kameralny kompleks Bartycka 49 Apartamenty. To propozycja dla osób ceniących miejski styl życia w spokojnym otoczeniu natury. Osiedle Poematu powstaje natomiast na warszawskim Wawrze, przy ulicy Poematu, w spokojnej i cichej okolicy. W ramach pierwszego etapu inwestycji zaprojektowano dwa, liczące po pięć pięter budynki, w których powstaną 163 mieszkania. Bliskość natury to również spory atut Zakątku Harmonia, na Białołęce, przy ulicy Płochocińskiej, gdzie niedawno do sprzedaży trafił pierwszy etap osiedla, składający się z dwóch budynków, w których znajdzie się 60 mieszkań.W ofercie są także ostatnie wolne lokale w projekcie Nowa Grochowska, zrealizowanym na Pradze Południe, w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych prawobrzeżnej Warszawy.

Więcej informacji na: www.nowytargowek.pl