Flagowy Ursus Centralny rozrasta się

Ruszyły prace budowlane na kolejnym etapie sztandarowego, warszawskiego projektu RONSON Development – Ursus Centralny. Generalnym wykonawcą etapów II B oraz II C został KARMAR.

Nasza dotychczasowa współpraca, oparta na wzajemnym szacunku i zaufaniu, napełnia nas przekonaniem, że i tym razem zrealizujemy najwyższej jakości projekt, który z satysfakcją przekażemy przyszłym mieszkańcom – mówi Boaz Haim, Prezes RONSON Development. – Ursus Centralny cieszy się niesłabnącą popularnością wśród klientów. W naszym portfolio to lokomotywa sprzedażowa.

Inwestycję wyróżnia zaprojektowany w centralnej części bulwar z atrakcjami, takimi jak fontanny, kreatywne place zabaw oraz strefy aktywności. – Inwestycje takie jak Ursus Centralny nazywamy osiedlami samowystarczalnymi, bo mieszkańcy mogą w ich obrębie skorzystać z bogatej bazy usługowej, infrastrukturalnej oraz edukacyjnej – mówi Andrzej Gutowski, wiceprezes RONSON Development. – Dodatkowym atutem jest bliskość EKO parku oraz stacji szybkiej kolei miejskiej, dzięki czemu dojazd do centrum miasta jest nie tylko komfortowy, ale też bardzo szybki.

Na osiedlu Ursus Centralny, z myślą o mieszkańcach zostały zaprojektowane rozwiązania ekologiczne, takie jak zielone dachy, zielone pnącze na elewacji, dzięki któremu znacząco obniża się ilość CO2 w powietrzu, ale także zbiorniki retencyjne dające możliwość rozsączania wód opadowych. W tej inwestycji staną też domki dla owadów, które są odpowiedzią na niepokojące zmiany w ekosystemie. – Nasze zobowiązanie na najbliższe lata to wspólne wysiłki na rzecz poprawy klimatu. Budujemy tkankę miejską, ale jednocześnie dbamy o środowisko – mówi Karolina Bronszewska, Dyrektor Marketingu i Innowacji RONSON Development.

W ramach projektu powstaną 4 budynki, w których znajdzie się 412 mieszkań oraz 13 lokali usługowych, o łącznej powierzchni 22 600 m2. W sprzedaży jest już etap 2B, natomiast rozpoczęcie sprzedaży mieszkań z etapu 2C zostało zaplanowane na Q4 2021 roku.


O RONSON Development S.A.

RONSON Development jest doświadczonym, dynamicznie rozwijającym się deweloperem, prowadzącym inwestycje mieszkaniowe w największych polskich miastach, głównie w Warszawie, a także w Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie.

Od początku swojej działalności w 2000 r. RONSON zdobył zaufanie tysięcy klientów, co daje mu pozycję jednej z wiodących w Polsce firm deweloperskich. Od 2007 r. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

RONSON tworzy przestrzenie, w których dobrze i wygodnie się mieszka. Obecnie w ofercie firmy znajdują się mieszkania dopasowane do potrzeb różnych grup klientów – są w niej zarówno apartamenty, jak i lokale z segmentu popularnego. RONSON Development jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Dowodem zaufania klientów do firmy są liczne nagrody i certyfikaty, w tym nagroda w kategorii usługi deweloperskie, w konkursie Orły Polskiego Budownictwa 2014 oraz godło Deweloper Roku 2013, przyznane przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. RONSON jest również laureatem wielu prestiżowych nagród, przyznawanych przez grono analityków i inwestorów giełdowych. W 2013 r. firma zajęła
I miejsce w rankingu Giełdowa Spółka Roku w kategorii „Relacje inwestorskie” organizowanym przez dziennik Puls Biznesu. Z kolei w 2017 r. strona internetowa Spółki została nagrodzona tytułem Złota Strona Emitenta, w konkursie zorganizowanym przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych. W 2020 roku Spółka znalazła się w czołówce Ogólnopolskiego Rankingu Najlepszych Deweloperów Mieszkaniowych 2020, organizowanego przez Magazyn Strefa Gospodarki Dziennika Gazety Prawnej. W 2021 roku Spółka została wyróżniona tytułem Business Superbrands 2021.

Zapraszamy do śledzenia RONSON Development na Facebooku, Instagramie, Twitterze i LinkedIn.