ATAL Oporów czeka na mieszkańców

Dobiegła końca budowa kameralnego osiedla ATAL Oporów we Wrocławiu

ATAL, ogólnopolski deweloper, zakończył budowę i uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla jednoetapowej inwestycji ATAL Oporów. Do 136 komfortowych mieszkań wybudowanych w ośmiu budynkach wielorodzinnych i czterech dwulokalowych domach wprowadzą się wkrótce pierwsi mieszkańcy. Osiedle zlokalizowane jest na wrocławskim Oporowie, przy ul. Cesarzowickiej, w jednej z najbardziej zielonych i najchętniej wybieranych dzielnic mieszkaniowych stolicy Dolnego Śląska. Jego atutem jest jego kameralny charakter oraz wygodna komunikacja z centrum miasta. Inwestycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, a wszystkie mieszkania znalazły swoich nabywców.

Dobiegła końca realizacja jednoetapowego przedsięwzięcia ATAL Oporów. Osiedle wyróżnia kameralny charakter – składa się z budynków z niewielką liczbą mieszkań oraz dwukondygnacyjnych domów – oraz przemyślane rozwiązania architektoniczne. Na pierwotnym rynku mieszkaniowym takie projekty są niezwykle rzadkie i jednocześnie bardzo atrakcyjne, co potwierdza wysoka kontraktacja już od wczesnego etapu budowy i szybkie wyprzedanie całej oferty dostępnych mieszkańmówi Zbigniew Juroszek, Prezes ATAL S.A.

Osiedle ATAL Oporów to jednoetapowe przedsięwzięcie składające się z 8 wielorodzinnych budynków oraz 4 domów dwulokalowych, w których zaprojektowano łącznie 136 mieszkań o zróżnicowanych metrażach – od 40,78 do 126,17 mkw. Klienci mogli wybierać spośród lokali dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowych. Niezależnie od układu, do każdego z nich przynależy ogródek – na parterze – lub przestronny balkon – na wyższych kondygnacjach. Ponadto dla wygody przyszłych lokatorów powstało 138 komórek lokatorskich oraz 151 miejsc postojowych.

Atutem inwestycji jest lokalizacja na Oporowie – jednym z bardziej atrakcyjnych osiedli Wrocławia. Łatwy dostęp do infrastruktury miejskiej, wygodna komunikacja z centrum miasta oraz bliskie sąsiedztwo terenów zielonych sprawiają, że inwestycja wpisuje się w zróżnicowane potrzeby mieszkańców. W sąsiedztwie kompleksu funkcjonują liczne sklepy oraz punkty handlowo-usługowe.

ATAL Oporów to osiedle zaprojektowane tak, aby atrakcyjna architektura, stworzony z troską o komfort mieszkańców teren osiedla oraz zróżnicowana oferta mieszkań odpowiadały na indywidualne potrzeby poszukujących nieruchomości wrocławian. Ponadto ruch samochodowy na terenie kompleksu odbywać się będzie poniżej linii gruntu – w kondygnacji podziemnej – dzięki czemu inwestycja zyska na kameralności.

Na wrocławskie portfolio dewelopera składa się szereg zróżnicowanych inwestycji. Mieszkania o zróżnicowanym metrażu i układzie dostępne są w wieloetapowej inwestycji Nowe Miasto Jagodno – nowoczesnym osiedlu zlokalizowanym w południowej części Wrocławia, u zbiegu ulic Asfaltowej oraz Buforowej, w perspektywicznej i rozwijającej się dzielnicy Krzyki. Dostępne są także ostatnie mieszkania i lokale usługowe w wieloetapowym projekcie Nowe Miasto Różanka powstającym w północnej części miasta przy ul. Obornickiej, niedaleko Odry. Projekt tego osiedla obejmuje rewitalizację zabytkowego spichlerza i pozostałych zabudowań dawnego zespołu „Młyna Różanka”. Na Przedmieściu Oławskim, w nieustannie rozwijającej się dzielnicy ATAL realizuje kompleks ATAL City Square, który składa się z części mieszkalnej oraz aparthotelowej. Na nabywców czekają także apartamenty inwestycyjne w Krakowskiej 37 – projekt powstaje w dzielnicy Krzyki z łatwym dostępem do centrum miasta.

Więcej informacji na www.ataloporow.pl


ATAL S.A. (www.atal.pl) to czołowy polski deweloper z bogatym, 30-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Spółka realizuje inwestycje w trzech sektorach – mieszkaniowym, komercyjnym oraz w segmencie apartamentów inwestycyjnych. Założycielem i właścicielem ATAL jest Zbigniew Juroszek. W aktualnej ofercie znajdują się inwestycje deweloperskie realizowane w aglomeracji śląskiej, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, Trójmieście i Poznaniu. Wynikami sprzedaży ATAL zapewnia sobie czołową pozycję wśród największych przedsiębiorstw w branży. ATAL jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. W 2013 roku obligacje spółki zadebiutowały na rynku Catalyst, a od 2015 roku akcje ATAL notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.