Wielki projekt na cztery mieszkania

WRO_Między_Basztamii2 Development rozpoczął sprzedaż niezwykłego projektu – budynku “Między Basztami”, wpasowanego między zabytkową basztę a fragmenty dawnego muru miejskiego przy pl. Jana Pawła II we Wrocławiu. Budowla powstała około XVIII wieku, przylega do muru, który jest jednym z najstarszych zachowanych obiektów obronnych w Europie.

Inwestycja będzie się składać z czterech mieszkań na piętrze i lokali usługowych w parterze. Mieszkania o metrażu od 30 do 42 mkw. będą wyposażone w duże, drewniane okna, drzwi antywłamaniowe i wideodomofony,  bezpieczeństwo zapewni także ochrona i monitoring Bulwaru Staromiejskiego. Mieszkańcy będą także mogli skorzystać z usług concierge. Pod oknami mieszkań znajduje się elegancki bulwar, starodrzew, fosa i skwer z fontanną, poza tym projekt ma jeden brak – żadnych innych sąsiadów. Planowany termin zakończenia inwestycji to IV kwartał 2016 r.

„Między Basztami” jest częścią Bulwaru Staromiejskiego, flagowego projektu urbanistycznego i2 Development. Dotychczas deweloper rozpoczął m.in. komercjalizację apartamentów w stylu loftów w projekcie o nazwie „Lofty przy fosie”. W 2 tygodnie podpisano 16 wiążących umów rezerwacyjnych (niecałe 30 proc. apartamentów), kolejne 12 apartamentów jest wstępnie zarezerwowanych.