Dwa piętra na Kurczakach

Atal rozpoczął sprzedaż mieszkań na łódzkim osiedlu Chojny Park III, które powstaje w rejonie ulic Sąsiedzkiej i Kurczaki. Do oferty trafiły 62 mieszkania w 31 budynkach, ceny zaczynają się od 4,5 tys. zł/ m kw. Deweloper oferuje lokale o układzie od 2 do 4 pokoi i metrażu od 51 do 119 m kw. W ofercie są lokale jedno- oraz dwupoziomowe, do każdego przynależy ogródek lub balkon, a także komórka lokatorska. Na zmotoryzowanych czekać będzie 65 miejsc postojowych. Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to IV kwartał br. Za projekt odpowiada Now Biuro Architektoniczne.

– W ramach trzeciego etapu Chojny Park postanowiliśmy zaproponować model mieszkań o ograniczonych kosztach użytkowania, których dostępność w Łodzi jest niska – mówi Mateusz Juroszek, wiceprezes Atal.

Budynki będą mieć niewielkie części wspólne, co obniży koszty zarządzania nieruchomością. Ponadto właściciele mieszkań będą ponosić wyłącznie obligatoryjnie koszty związane z utrzymaniem infrastruktury osiedla, m.in. placów zabaw, oświetlenia czy ciągów komunikacyjnych.
Docelowo Chojny Park będzie się składać z 470 mieszkań w 7 budynkach oraz 62 mieszkań w budynkach dwulokalowych. Na terenie osiedla zaprojektowano tereny zielone oraz place zabaw.