Duda w Łodzi i Poznaniu

Poznański deweloper, Duda Development, rozpoczął sprzedaż nowego projektu w Łodzi, trwają także prace przy kolejnych etapach osiedli mieszkaniowych tego dewelopera w Poznaniu i okolicach. Firma otworzyła biuro sprzedaży swojej łódzkiej inwestycji przy ul. Kilińskiego 138 (przy hotelu Ambasador). W skład pierwszego etapu Diasfery Łódzkiej wejdą 184 mieszkania, zakończenie prac przewidywane jest na drugą połowę 2020 roku.
Ponadto w ofercie osiedla Nowe Złotniki II (na zdjęciu), które powstaje pod Poznaniem koło Suchego Lasu, pozostał ostatni dom, podczas gdy ruszyła sprzedaż trzeciej fazy projektu. W jej ofercie znalazło się 17 budynków w zabudowie szeregowej, ceny dwupoziomowych lokali o metrażu od 132 do 155 mkw. zaczynają się od 539 tys. zł. Przy każdym domu jest ogródek, garaż i miejsce postojowe, a osiedle jest wyposażone w pełną infrastrukturę.
Półmetek osiągnęła budowa pierwszej fazy osiedla Morasko Park na poznańskim Morasku, etap obejmuje 12 domów w zabudowie bliźniaczej. Każdy segment o powierzchni 160 mkw. będzie wyposażony w garaż i duży ogród (od 500 do ponad 900 mkw.). Łatwy dostęp do centrum miasta i piękna, zielona okolica to najważniejsze atuty tego osiedla.
Duda Development kończy także sprzedaż kompleksu Arena Apartments na poznańskim Grunwaldzie, tuż przy Parku Kasprowicza i Hali Arena. Budynek mieści 16 apartamentów na pierwszym piętrze i 12 lokali handlowych na parterze. Na chętnych czekają dwa ostatnie mieszkania, wszystkie lokale są gotowe do wprowadzenia się.
Popularnością cieszą się również mieszkania w Fyrtlu Wilda, przez kilka miesięcy od rozpoczęcia sprzedaży nabywców znalazła 1/3 z 66 mieszkań. Nowoczesna kamienica na poznańskiej Wildzie pomieści także pięć lokali handlowo-usługowych na parterze. Na placu budowy rozpoczęły się prace przygotowawcze.