Chojny Park już w sprzedaży

Atal SA rozpoczął sprzedaż mieszkań w łódzkiej inwestycji Chojny Park. W dwóch pięciopiętrowych budynkach przy ul. Rolniczej znajdą się 172 lokale – od mieszkań typu studio po 4-pokojowe o metrażu od 31 do 107 mkw. Cena 1 mkw. wynosi 4.750 zł brutto, inwestycja jest objęta programem MdM. Każdy z lokali ma co najmniej jeden balkon lub taras, mieszkańcy na parterze będą mogli korzystać z oddzielnych ogródków.

Każdy z budynków został zaprojektowany na planie podkowy, dzięki czemu powstaną trzy dziedzińce: dwa przeznaczone na strefy dla rodzin z dziećmi (powstaną m.in. dwa place zabaw), trzeci będzie terenem rekreacyjnym. Budynki zostaną wyposażone w garaże podziemne na 185 samochodów oraz w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

– Rynek łódzki dla Atal SA jest bardzo ważny, dlatego zdecydowaliśmy się na kolejną inwestycję w tym mieście. O potencjale Łodzi świadczy liczba ponad 600 sprzedanych przez nas mieszkań na osiedlu Nowe Polesie – mówi Ewelina Juroszek, dyrektor ds. sprzedaży mieszkań Atal SA.

Projekt Chojny Park przygotowała firma NOW Biuro Architektoniczne. Termin zakończenia inwestycji przewidziany jest na koniec 2015 roku.