Chojny Park II w sprzedaży

Chojny Park II_1Atal SA wprowadził do oferty II etap łódzkiego osiedla Chojny Park – 5 nowych budynków przy ulicach Rolniczej i Kurczaki pomieści 236 mieszkań. Mieszkania liczą od 2 do 4 pokoi, ich powierzchnia oscyluje między 33 a 102 mkw. Powstanie także 244 stanowisk na parkingach podziemnych i zewnętrznych. Cena brutto 1 mkw. mieszkania wynosi 4,5 tys. zł, a w przypadku najwyższej kondygnacji – 4,7 tys. zł. W ramach przedsprzedaży 10 mieszkań zostanie sprzedanych z rabatem w wysokości 200 zł/mkw.

Łącznie osiedle Chojny Park składać się będzie z 7 budynków i 408 mieszkań. Do każdego z lokali przynależeć będzie przynajmniej jeden balkon lub taras, a mieszkania na parterze będą miały prywatne ogródki. Na terenie osiedla powstaną tereny zielone oraz cztery place zabaw. Projekt przygotowała firma NOW Biuro Architektoniczne, I etap ma  być gotowy pod koniec br., II etapu – pod koniec 2016 roku.

Od początku br. na swoich łódzkich osiedlach Atal SA sprzedał 103 mieszkania – to najlepszy wynik firmy w tym mieście. Deweloper prowadzi także sprzedaż mieszkań na osiedlu Nowe Polesie Apartamenty, które dostało już pozwolenie na użytkowanie.