Tarasy bardziej rozległe

Oferta trójmiejskiego rynku mieszkaniowego została powiększona o 88 lokali wprowadzonych do sprzedaży przez Grupę Murapol w kolejnym etapie gdyńskiej inwestycji Murapol Nadmorskie Tarasy. Projekt ten to wieloetapowe przedsięwzięcie deweloperskie realizowane w nadmorskiej dzielnicy Oksywie, przy ul. Śmidowicza, w sąsiedztwie plaży, lasu i terenów rekreacyjnych, przy jednoczesnej rozwiniętej infrastrukturze handlowo-usługowej.

We wprowadzonym do sprzedaży 4-kondygnacyjnym budynku w kształcie podkowy zaplanowane zostały kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- oraz 4-pokojowe o metrażach od 29 mkw. do 59 mkw. Lokale na parterze będą posiadały zielone ogródki, natomiast na wyższych kondygnacjach – balkony.
W zakupionych mieszkaniach klienci będą mieli możliwość zamontowania systemu Murapol Appartme, który umożliwia zdalne sterowanie za pomocą smartfonu lub tabletu oświetleniem, ogrzewaniem, wodą oraz urządzeniami zapewniającymi bezpieczeństwo mieszkania. Poza powyższymi rozwiązaniami, zastosowany w budynkach Home Management System obejmie także monitoring wizyjny klatek schodowych, części wspólnych osiedla oraz wideodomofon. Wszystkie wprowadzone do sprzedaży lokale mieszkalne zostaną wyposażone w pakiet antysmogowy, który zapewni ochronę przed smogiem i innymi zanieczyszczeniami powietrza. Wewnętrzny dziedziniec budynku zaprojektowano jako przestrzeń dla mieszkańców. Osiedle zostanie zagospodarowane zielenią, wybrukowanymi alejkami oraz elementami małej architektury.

Murapol Nadmorskie Tarasy to pierwszy projekt Grupy powstający w Gdyni, docelowo zaplanowanych zostało w nim ponad 700 lokali mieszkalnych. Dotychczas oferta projektu obejmowała 428 lokali powstających w czterech budynkach, z których pierwszy uzyskał już decyzję o pozwoleniu na użytkowanie.