Słoneczne na jesień i zimę

KM Building kończy budowę kolejnego etapu Osiedla Słonecznego w Brodowie koło Środy Wielkopolskiej, jeszcze w tym roku mieszkańcy odbiorą klucze do 13 domów w zabudowie szeregowej.  W ciągu kilku lat na 5-hektarowym terenie powstało 110 domów o zróżnicowanych metrażach, a w tym roku będą gotowe dwa kolejne szeregi. Pierwszy z nich, liczący 7 domów o powierzchni 68 mkw., zostanie ukończony w III kwartale br., cena segmentu to 220 tys. zł. Natomiast na IV kwartał br. zaplanowano zakończenie kolejnych 6 domów o powierzchni 86 mkw. w cenie 270 tys. zł.

– Trwa montaż pokrycia dachowego, a w kolejnych tygodniach rozpoczniemy montaż stolarki okiennej – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.

Nieruchomości będą całkowicie zagospodarowane i wykończone od zewnątrz. Wykonany zostanie podjazd z kostki brukowej, zamontowana brama, furtka, taras z piaskowca, pergole i ogrodzenie. W ogrodzie zostanie zasiana trawa. Z kolei wewnątrz domów deweloper zamontuje trzyszybowe okna PCV, skrzynki i prowadnice rolet zewnętrznych oraz kompletny system grzewczy. Wszystkie domy będą mieć pełną własność i odrębną księgę wieczystą. Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw o powierzchni 230 mkw., wkrótce powstanie również pawilon handlowy oraz wielofunkcyjne boisko.