Rusza budowa Siennej 65

Yareal wybrał generalnego wykonawcę warszawskiego apartamentowca przy ul. Siennej 65, w lipcu Fundamental Group rozpocznie wznoszenie 10-piętrowego budynku. Jeszcze przed rozpoczęciem inwestycji Yareal sprzedał ponad 60 proc. z 80 planowanych apartamentów. Budynek zaprojektowany przez pracownię Maas Projekt powstanie niedaleko Ronda ONZ, w otoczeniu kamienic z przełomu XIX i XX wieku.
– W ofercie są jeszcze kameralne mieszkania o powierzchni od 32 mkw. i trzypokojowe apartamenty ok. 65 mkw. Dostępnych jest też kilka blisko stumetrowych apartamentów – podaje Jacek Zengteler, członek zarządu Yareal Polska odpowiedzialny za dział projektów mieszkaniowych.
Mieszkańcy będą mogli korzystać m.in. z tarasu na dachu z panoramą Warszawy, a w dwupoziomowym garażu podziemnym będzie można zamowić indywidualną stację ładowania samochodów elektrycznych. Sienna 65 już na etapie projektu otrzymała certyfikat BREEAM, wszystkie mieszkania zostaną wyposażone w standardzie w pakiet smart home firmy Fibaro. Zakończenie budowy zaplanowano na początek 2020 r.