Rosną Zielone Rabowice

W podpoznańskich Rabowicach Greenbud Development rozpoczyna odbiory domów II etapu osiedla Zielone Rabowice II, kolejna faza projektu jest w zaawansowanej budowie.

Zielone Rabowice II oferują dwupoziomowe lokale bliźniacze z ogrodem. Na początku roku zakończyły się prace w pierwszej części osiedla, gdzie zostało przygotowanych 36 lokali o powierzchniach 75, 85 i 90 mkw. Wczesną wiosną mieszkańcy odebrali klucze i zaczęli się urządzać. W tym czasie budowano kolejne części osiedla. W II etapie, złożonym z dziesięciu domów (20 lokali mieszkalnych), budowlańcy aktualnie kończą prace, trwa uporządkowanie ogrodów i terenu wokół inwestycji, a także grodzenie działek. Gotowe są podjazdy z kostki brukowej, a także drogi dojazdowe do poszczególnych posesji. Przyszli mieszkańcy odbiorą klucze w III kwartale br.

Mocno zaawansowany jest III etap, którego zakończenie przewiduje się na koniec 2019 roku. Powstanie w nim 28 lokali, w tym cztery o powierzchni 75 mkw. oraz 24 lokale o metrażu 83 mkw. We wszystkich lokalach budowlańcy osiągnęli stan surowy otwarty, a w części z nich zamontowano także stolarkę okienną, pokrycie dachowe i rozpoczęto ocieplanie budynków. W sprzedaży jest IV etap inwestycji z 32 lokalami bliźniaczymi, z których każdy ma 83 mkw.

Każdy „bliźniak” na osiedlu Zielone Rabowice II powstaje na 400-metrowej działce. W ramach osiedla powstają także alejki wewnętrzne z chodnikami, oświetlenie, kanalizacja oraz sieć światłowodowa, wśród opcji dodatkowych deweloper oferuje pakiet „inteligentny dom” oraz instalację alarmową.