Murapol w Gliwicach i Wrocławiu

Grupa Murapol rozpoczęła sprzedaż lokali powstających w ramach drugiego etapu inwestycji – Murapol Osiedle Parkowe w Gliwicach (na zdjęciu). Do dyspozycji klientów zostały postawione 93 mieszkania o łącznej powierzchni użytkowej blisko 3,8 tys. mkw., a także 58 miejsc parkingowych w podziemnej hali garażowej budynku. Z kolei w stolicy Dolnego Śląska Murapol poszerzył ofertę o 174 lokale o łącznym PUM wynoszącym ok. 8,1 tys. mkw. – to drugi etap projektu Murapol Zielone Bulwary. Oferta inwestycji obejmuje także 124 stanowiska postojowe w podziemnej hali garażowej dwóch budynków wykonywanych w tym etapie.

Murapol Osiedle Parkowe to pierwsza inwestycja Grupy realizowana w Gliwicach. W marcu br. do sprzedaży został wprowadzony I etap projektu, obejmujący 96 mieszkań, z których blisko 50 proc. znalazło już swoich nabywców. W ofercie drugiego etapu przedsięwzięcia deweloperskiego, którego komercjalizacja właśnie się rozpoczęła, znajdują się kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe o metrażach – od 23,5 do 58 mkw., powstające w 8-kondygnacyjnym budynku. Lokale na parterze będą posiadały zielone ogródki, zaś te na piętrach balkony. Do wybranych mieszkań na 4 i 5 piętrze będą przynależy przestronne tarasy. Cały projekt Murapol Osiedle Parkowe będzie kilkuetapowym przedsięwzięciem deweloperskim, w ramach którego powstanie kompleks mieszkaniowy obejmujący ponad 660 lokali o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej ok. 26 tys. mkw.

Projekt Murapol Zielone Bulwary powstaje przy ul. Dożynkowej we Wrocławiu i docelowo będzie składał się z sześciu budynków, w ramach których powstanie ponad 420 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej przekraczającej 19 tys. mkw. W czerwcu br. Grupa rozpoczęła komercjalizację pierwszego etapu przedsięwzięcia deweloperskiego, oferując 108 mieszkań przewidzianych w dwóch obiektach. Ok. 70 proc. lokali zostało już sprzedanych. Wprowadzony do sprzedaży drugi etap projektu obejmuje kawalerki oraz mieszkania 2- i 3- pokojowe o metrażach od 25 do 55 mkw. Lokale usytuowane na piętrach będą posiadały balkony, zaś te znajdujące się na parterze – ogródki zagospodarowane zielenią.

Harmonogramy realizacji obydwu inwestycji przewidują rozpoczęcie budów w czwartym kwartale br., zaś przekazanie mieszkań nabywcom nastąpi w pierwszym kwartale 2020 r.