Dwa razy Euro Styl

Gdański Euro Styl z Grupy Dom Development uruchomił sprzedaż kolejnych etapów dwóch inwestycji w Trójmieście: Osiedla Idea w Gdańsku (50 mieszkań) oraz Osiedla Beauforta (68 mieszkań) w Pogórzu koło Gdyni. Oba projekty będą gotowe w III kwartale 2020 roku.

Sześciopiętrowy budynek Osiedla Idea pomieści 50 mieszkań o metrażu od 34 do 103 mkw. w cenie od 376,7 tys. do 995,3 tys. zł. Zaplanowano również 47 miejsc postojowych oraz 50 komórek lokatorskich w garażu podziemnym. Budynek zostanie ozdobiony geometrycznymi elementami nawiązującymi do nurtu sztuki zwanego neoplastycyzmem, projekt powstał pod patronatem Magdaleny Peli, artystki wizualnej, autorki instalacji artystycznych i malarki. W pobliżu inwestycji znajduje się dworzec kolejowy SKM Gdańsk Oliwa oraz dwie pętle autobusowe.

Z kolei następny etap Osiedla Beauforta dostarczy 68 mieszkań w trzech dwupiętrowych budynkach. Lokale w dwóch (29-77 mkw.) kosztują od 181,4 tys. do 454,6 tys. zł, zaś mieszkania w trzecim budynku (40-77 mkw.) oferowane są w cenie od 246,5 tys. do 436 tys. zł. Dla mieszkańców trzech budynków zaplanowano łącznie 54 miejsca postojowe i 68 komórek w garażu podziemnym. Atutem osiedla będzie Port Beauforta – zadaszona wiata dla miłośników gier, natomiast w zielonej części osiedla powstaną również ścianki wspinaczkowe, skate park, strefa crossfitu, stół do tenisa stołowego, boisko wielofunkcyjne oraz oczko wodne ze strefą relaksu. Teren jest również doskonale skomunikowany – z pobliskiego przystanku autobusowego kursuje 10 linii autobusowych.