BI w Ursusie i na Białołęce

Bouygues Immobilier Polska rozpoczął realizację dwóch inwestycji w Warszawie – w Ursusie powstaje Osiedle Orso (na zdjęciu powyżej), zaś na Białołęce – Wyspiarska Foret. Plac pod inwestycję na Białołęce jest przygotowywany na wjazd maszyn, natomiast na budowie w Ursusie rozpoczęto prace żelbetowe na najniższych kondygnacjach.

W projekcie Wyspiarska Foret (zdjęcie poniżej) w dwóch pięciopiętrowych budynkach powstaje 95 mieszkań, w ofercie pozostały jedynie lokale trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 55 do 85 mkw. z balkonami, tarasami lub ogródkami. Pod budynkami znajdzie się hala garażowa, a obok nich – dodatkowe miejsca parkingowe. Projekt Wyspiarska Foret realizuje firma Swietelsky, odbiór mieszkań planowany jest na IV kwartał 2020 roku.

Natomiast osiedle Orso położone nieopodal stacji PKP Ursus – Niedźwiadek zaoferuje dwupiętrową zabudowę ze spadzistymi dachami. Osiem budynków pomieści 103 mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe, których metraże wynoszą od 38 do 78 mkw. Na parterze znajdą się mieszkania z ogródkami, natomiast na pierwszym piętrze – dwupoziomowe mieszkania z balkonami. Generalnym wykonawcą Osiedla Orso została firma BCW 13, przewidywany termin oddania inwestycji do użytku to początek 2021 roku.