Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zaprenumeruj bezpłatny newsletter.

 

ok_signKlikając “Subskrybuj” potwierdzasz prawdziwość wyżej wymienionych danych oraz wyrażasz zgodę na wykorzystanie ich przez MAJ Media do przesyłania bezpłatnego, cotygodniowego newslettera informacyjnego oraz informacji dotyczących imprez targowych. Twoje dane nie będą wykorzystywane do wysyłania spamu ani innych niepożądanych informacji. Twoje dane nie będą nikomu udostępniane. Twoje dane są przez nas chronione zgodnie z zapisami ustawy o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 r. oraz europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), które weszło w życie 25 maja 2018 r.

Ponadto przyjmujesz do wiadomości, że podanie powyższych danych jest dobrowolne, przysługuje Ci prawo wglądu do nich, a także ich poprawiania i usunięcia. W każdym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji za pośrednictwem linku podanego w każdym newsletterze, wówczas wszystkie Twoje dane zostaną usunięte z naszej bazy.

Administratorem ww. danych jest wydawca Gazety Mieszkaniowej, firma MAJ Media z siedzibą w Warszawie przy ul. Wyspowej 2 lok. 38.