II etap inwestycji Rodzinne Podolany już w sprzedaży – szeregi C i F pną się w górę

Na początku miesiąca ruszyła sprzedaż II etapu osiedla Rodzinne Podolany. Mieszkania i domy wprowadzone 3 sierpnia do oferty cieszą się dużym zainteresowaniem, a na budowie trwają już prace nad fundamentami.

Lato na placu budowy osiedla Rodzinne Podolany przebiega pracowicie. – Zmiany można zaobserwować w zasadzie z dnia na dzień. W sierpniu powstaną fundamenty pod budynki z szeregów C i F oraz wykonane zostaną ściany fundamentowe. To oznacza, że pniemy się w górę! – mówi Małgorzata Walczak-Łondka z firmy Sky Investments.

Reakcje klientów na rozpoczęcie sprzedaży kolejnego etapu pozytywnie nas zaskoczyły. Lista wolnych lokali jest coraz krótsza. To dla nas potwierdzenie, że nasza oferta jest atrakcyjna i odpowiada na potrzeby przyszłych mieszkańców – dodaje Małgorzata Walczak-Łondka. Czym wyróżniają się mieszkania i domy na osiedlu Rodzinne Podolany? Z pewnością dogodną lokalizacją. Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum Poznania, a jednocześnie położone w cichej, zielonej okolicy, niedaleko Jeziora Rusałka i Strzeszyńskiego. Dwie minuty spaceru od osiedla znajduje się przystanek autobusowy, podobnie jak stacja Poznańskiego Roweru Miejskiego. Niedaleko znajduje się droga krajowa nr 92.

Rodzinne Podolany to miejsce, w którym każdy będzie czuł się po prostu dobrze. – Lokale wprowadzone do oferty zaprojektowane zostały tak, by mieszkało się w nich zarówno pięknie, jak i wygodnie. Zarówno w przypadku mieszkań, jak i domów, zaproponowaliśmy wygodny układ pomieszczeń z podziałem na strefę dzienną i nocną. Na parterze znajduje się pokój dzienny z otwartą kuchnią oraz toaleta, na piętrze – trzy pokoje oraz łazienka. Dodatkowo właściciele mieszkań będą mieć do dyspozycji poddasze nieużytkowe o powierzchni ok. 11 m2 i taras na dachu, a właściciele domów – prywatny ogród – podsumowuje Małgorzata Walczak-Łondka. Powstające szeregi obejmują mieszkania dwupoziomowe o powierzchni ok. 76-79 m2 oraz domy z ogrodami o powierzchni ok. 99 m2. Finalizację etapu II – szeregów C oraz F – zaplanowano na koniec października 2021 r.